Produkte

Abscheider der Ölnebel

Abscheider der Ölnebel

Nezachycené chladicí látky a olejové mlhy, vyskytující se ve vzduchu v strojírenské výrobě, můžou způsobit kluzký povrch podlah, usazování na povrchu strojů a stěnách hal, což může vytvářet nebezpečné pracovní prostředí a vysoké nároky na údržbu. Systémy odlučovačů olejové mlhy výrobce Donaldson Torit® DCE® odstraňují submikronové částice z výrobního prostředí a napomáhají při udržování bezpečného a efektivního výrobního prostředí.

WSO

Odlučovač Donaldson Torit® DCE® WSO poskytuje filtrační řešení pro aplikace, kde dochází k termické přeměně oleje na mlhu a jsou ideální možností v případě omezeného instalačního prostoru. Odlučovač olejové mlhy WSO používá revoluční filtrační médium Synteq® XP, které je svojí konstrukcí určené k vynikajícímu odvodu odpadních substancí s výsledkem nízké tlakové ztráty a delší životností.

Důležité vlastnosti: Upevnění filtrační jednotky na podlahu či na stroj splňuje všechny možné požadavky ohledně instalace. Moderní filtrační médium Synteq® XP obsahující kompozitní vlákna bez přísad pryskyřice poskytují vysokou účinnost filtrace. Křižné navedení vzdušiny do filtračního elementu pro lepší odvod odpadních substancí a delší životnost. Snadná údržba filtru vede k úspoře času a nákladů

DRYFLO®

Odlučovač olejové mlhy Donaldson Torit® DCE® Dryflo® je prvním patronovým odlučovačem, jež vývoj byl zaměřen výhradně na aplikace, při kterých vznikají olejové mlhy. Konstrukce je určena k zachytávání a filtraci oleje, olejové emulze a syntetických chladících kapalin, používaných při mnoha procesech ve strojírenství a ostatních průmyslových odvětvích. Cílem použití odlučovačů je snížení hrozících nebezpečí v důsledku účinku olejové mlhy. Odlučovač lze používat samostatně či v kombinaci s dalšími systémy za účelem splnění příslušných potřeb klienta v mokrých strojírenských provozech.

Důležité funkce: Kompaktní provedení, lze upevnit na stroj či používat volně stojící modely za účelem nasazení v široké škále aplikací. Vysoce výkonná třístupňová filtrace olejové mlhy s alternativním čtvrtým stupněm, filtrem HEPA. Snadná údržba. Jedinečný systém zadržování umožňuje snadnou výměnu filtrů a rychlé provedení údržby odlučovače, což umožňuje minimální kontakt pracovníka s odfiltrovaným olejem.

Nachfrage Fomular