Služby

Termické dělení

Termické dělení

Nabízíme zakázkové pálení autogenem, plazmou, laserem a obrábění + CNC. Disponujeme výkonným pálicím centrem, díky kterému jsme schopni dosáhnout vysoké kvality bez zbytečných nákladů. Jsme schopni se dokonale přizpůsobit požadavkům zákazníka. Naší předností je rychlost zpracování zakázky s důrazem na vysokou kvalitu a přesnost řezu. Používáme parametry odladěné na konrétních typech výpalků.

Specializujeme se na přesné zpracování výrobků z plechů a profilů z oceli, nerezu, hliníku atd. Zajistíme pro Vás jak kusovou výrobu tak i velké série různých konstrukcí. Při výrobě používáme nejmodernější automatické CNC stroje, díky kterým Vám poskytneme dokonalou přesnost. Včetně dílů potřebných  v kovovýrobě, vyrábíme také prvky pro veškerá ostatní odvětví nejen těžké strojní výroby. Na základě požadavku zpracujeme dokumentaci, vyhotovíme pálící (řezací) plán s maximálním využitím materiálu.

Provádíme pálení plechů plazmou od tl.1mm do tl. 35mm a řežeme plechy směsí plynů (acetylen+kyslík) od tl. 15mm do tl. 180mm v běžných formátech (2x1m; 3x1,5m; 6x2m). Zajistíme vhodný materiál nebo využijeme materiál dodaný zákazníkem. Výpalky ohraníme, svaříme a opatříme povrchovou úpravou (nátěr, prášek nebo zinek). Naše technologie je schopna zhotovit ty nejsložitější tvary a výrobky z rozdílných materiálů s různým rozsahem tloušťky.

Díky naší okamžité reakci, špičkové znalosti technologie a rychlosti stroje, Vám tímto řezané dílce zhotovíme ve velmi krátkých dodacích časech.

Vlastníme několik pálících strojů MGM Omnicut a Cortina, Plazmové zdroje Hypertherm HPR a Powermax, Thermadyne PAK Master.

Skladem držíme několik desítek tun nejčastěji žádaných materiálů připravených ihned k pálení.

Nejčastější materiály se kterými pracujeme:

  • ocel
  • hliník
  • litina
  • plast
  • barevné kovy

Poptávkový fomulář