Služby

Pronájem filtračních jednotek

Pronájem filtračních jednotek

Nabízíme pronájem filtračních jednotek v případě vyhoření filtru stávajícího nebo při poruše. Můžeme pomoci zapůjčením jednotky k odzkoušení požadoványch vlastností, odsávacích rychlostí a objemů. A následně konzultovat výběr a dodávku nové filtrační jednotky.

Specializujeme se na pomoc zákazníkovi s řešením nestandardních situací, ať s provedením, umístěním a připojením samotné jednotky, tak při odsávání neobvyklých splodin / materiálů.

Odsávání a filtrace prachu, kouře a olejové mlhy. Odsávání při pálení a svařování, lakování a pískování, Dělení vláknitých desek a pod.

V mnoha průmyslových odvětvích se efektivní filtrace považuje za rozhodující kritérium pro úspěšnou ochranu zdraví, životního prostředí a výrobních procesů. Máme pro Vás k dispozici širokou škálu filtračních systémů na všechny typy prachu, dýmů, výparů a mlh, podporujeme zdokonalení a kvalitu ovzduší, zvyšujeme efektivitu výroby. Jsou pro Vás k dispozici jak filtrační zařízení menších výkonu pro potřeby lokálního odsávání tak i řady výkonných filtrů pro průmyslovou filtraci.

Vždy si stojíme za domluveným termínem a předem sjednanou cenou. Našim cílem je Vaše spokojenost.

Poptávkový fomulář